czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 21.03.2016 17:15
Weekend w sąsiedztwie term - Hotel Uniejów ecoActive & SPA ****

Uniejów to uzdrowiskowa miejscowość w województwie łódzkim, znana w całej Polsce z doskonałego kompleksu termalno - basenowego. W bezpośrednim sąsiedztwie term, nieopodal zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich znajduje się urokliwy, kameralny Hotel Uniejów ecoActive & SPA gwarantujący swoim gościom doskonały czas, świetną kuchnię, wspaniałe zabiegi i relaks na najwyższym poziomie. Wspaniały, kojący widok z hotelu na rzekę Wartę, liczne atrakcje w okolicy oraz bogata oferta SPA & Wellness sprawiają iż Hotel Uniejów jest doskonałym pomysłem na weekendowy wyjazd regeneracyjny dla każdego.

Będąc w miejscowości Uniejów koniecznie trzeba skorzystać z tutejszego kompleksu basenów i gorących źródeł, mających wspaniały wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Tutejsza solanka termalna posiada doskonałe zastosowanie przy zwalczaniu licznych chorób i dolegliwości, między innymi tak często obecnie występujących nerwobólach czy problemach ortopedycznych.

Oferta SPA Hotelu Uniejów pozwoli nam nie tylko zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie lecz także zaznać doskonałego odprężenia i relaksu w kameralnym i spokojnym otoczeniu. Hotelowa Strefa SPA & Wellness oferuje swym gościom liczne atrakcje, takie jak basen, sauny, drewniane balie z wodą termalną o licznych zastosowaniach leczniczych i kuracyjnych, znajdujące się zarówno wewnątrz strefy jak i w hotelowym ogrodzie. Na gości czekają także doskonale wyposażone gabinety SPA, w których wyspecjalizowani terapeuci oferują liczne egzotyczne masaże i zabiegi na twarz i całe ciało. Hotel Uniejów ecoActive & SPA ma w swej ofercie liczne pakiety zabiegów SPA dla pań, panów i par a także bardziej niekonwencjonalne dla mamy i córki czy na męski wyjazd.

Nie ulega wątpliwości iż zarówno w miejscowości Uniejów jak i w tutejszym hotelu o tej samej nazwie, każdy znajdzie coś dla siebie a weekend tu spędzony na długo zostanie w pamięci.

Szczegółowe informacje:
hoteluniejow.pl


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon