czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 21.03.2016 17:08
Magia Puszczy Knyszyńskiej - Borowinowy Zdrój***

W sercu Podlasia, w otoczeniu Puszczy Knyszyńskiej znajduje się Supraśl, malownicza miejscowość, znana ze wspaniałej atmosfery, pięknych zabytków i uzdrowiskowych walorów. Te ostatnie wynikają z niezwykle czystego, nieskażonego przemysłem powietrza oraz bogatych złóż borowin w okolicznych lasach.

Właśnie zabiegi borowinowe stanowią jedną z głównych atrakcji mieszczącego się w Supraślu trzygwiazdkowego kompleksu Borowinowy Zdrój Hotel Wellness SPA & Conference. Stanowiący doskonałą bazę do rowerowych i pieszych wypraw po Puszczy Knyszyńskiej hotel posiada bogatą ofertę strefy SPA & Wellness, eleganckie, klasyczne pokoje i doskonałą kuchnie. Borowinowy Zdrój jest doskonała wizytówką Podlasia i gwarancją udanego weekendu.Hotelowe Centrum SPA „ Dwa Żywioły” posiada w swej ofercie bogatą gamę masaży i zabiegów, z których na szczególną uwagę zasługują zabiegi z użyciem borowiny. Doskonałe walory tego rodzaju torfu pomagają w regeneracji uszkodzonych tkanek a także powodują ich większe ukrwienie i wzrost metabolizmu komórkowego. Borowinowy Zdrój oferuje swoim gościom wannę do kąpieli borowinowych oraz solnych, doskonale wyposażone gabinety do masażu, gabinety kosmetyczne a także kapsułę SPA. W Strefie Wellness znajdują się dwa jakuzzi, sauny oraz łaźnie, basen rekreacyjny oraz mająca doskonałe walory zdrowotne grota solna. Hotel posiada także Ruską Banię dzięki czemu regeneracja organizmu jest jeszcze skuteczniejsza.

Warto także zwrócić uwagę na doskonała ofertę gastronomiczną hotelu, który ma w ofercie dania kuchni polskiej serwowane w hotelowej restauracji oraz swojską, tradycyjną kuchnię Podlasia, która czeka na gości w Karczmie Regionalnej.

Weekendowy pobyt w Hotelu Borowinowy Dwór to masa atrakcji i doskonała regeneracja dla każdego.

Szczegółowe informacje:
borowinowyzdroj.pl


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon