czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 21.03.2016 16:46
Relaks w doskonałej cenie - Holet Aviator***

Znajdujący się na przedmieściach Kielc (od strony Warszawy) Hotel Aviator to kameralny, zadbany i bardzo urokliwy hotel, w którym możemy spędzić miły weekend, zwiedzić piękną okolicę a także odprężyć się zaznając licznych zabiegów i masaży.


Zlokalizowany w dolinie pasma Masłowskiego trzygwiazdkowy hotel posiada siedemnaście bardzo dobrze wyposażonych pokoi oraz dwa komfortowe apartamenty. Na uwagę zasługuje także hotelowa restauracja serwująca zarówno dania kuchni świata jak i specjały charakterystyczne dla regionu kielecczyzny. Doskonała lokalizacja Hotelu Aviator sprawia, iż stanowi on doskonałą bazę do licznych wycieczek po niezwykle atrakcyjnym turystycznie Województwie Świętokrzyskim. Hotel znajduje się zaledwie 25 kilometrów od Zamku w Chęcinach, Jaskini Raj oraz skansenu w Tokarni, 16 kilometrów od podnóża Łysicy w Świętej Katarzynie oraz 35 kilometrów od Świętego Krzyża.


By zrelaksować się po ciężkim tygodniu i aktywnym zwiedzaniu okolicznych atrakcji warto skorzystać z hotelowej strefy wellness, w skład której wchodzą sauny i wanna z hydromasażem. Podczas weekendowego wypoczynku w Hotelu Aviator na gości czekają liczne zabiegi, masaże i terapie w SPA Orchidea. Bogata oferta, bardzo przystępne ceny, miła atmosfera – wszystko to sprawia, że czas spędzony w SPA Orchidea na długo zostanie w pamięci gości. Strefa ta oferuje liczne, bardzo urozmaicone pakiety masaży i zabiegów odprężających, pielęgnujących, wyszczuplających czy regenerujących, specjalnie dostosowanych do potrzeb pań, panów oraz par. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów SPA Orchidea przygotowała także specjalną ofertę dla kobiet ciężarnych, młodych mam oraz relaksujących się wspólnie przyjaciółek.


Wspaniała atmosfera tego miejsca sprawia iż odpoczywa tu nie tylko ciało ale także i umysł a świętokrzyski weekend w hotelu Aviator będzie na pewno udany!


Szczegółowe informacje:

http://aviator-hotel.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon