czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 21.03.2016 16:24
Dla zdrowia, dla urody - Malinowy Zdrój****

Niewielkie acz urokliwe miasteczko uzdrowiskowe w województwie świętokrzyskim, Solec Zdrój, corocznie gości licznych kuracjuszy szukających tu recepty na wszelkie bóle i dolegliwość, spragnionych odnowy biologicznej i po prostu odpoczynku. Ze względu na znajdujące się w Solcu bogate źródła wód leczniczych a zwłaszcza solankę siarczanową miasteczko od lat uchodzi za miejsce szczególnie wskazane przy leczeniu schorzeń ortopedycznych, reumatycznych i narządach ruchu.


Znajdujący się tu Hotel Malinowy Zdrój Medical Spa to doskonałe miejsce dla wszystkich chcących podreperować zdrowie jak i dla osób szukających regeneracji , relaksu a także zabiegów upiększających w spokojnym i przyjaznym otoczeniu. Hotel ma w swej ofercie zabiegi balneologiczne (wykorzystujące naturalne surowce) w postaci kąpieli leczniczych w odpowiednio przygotowanej wodzie siarczkowej a także liczne usługi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii czy leczenia schorzeń. Na gości hotelowych czekają także liczne masaże lecznicze, odprężające, wyszczuplające, regenerujące czy odżywiające.


Hotel Malinowy Zdrój posiada doskonale wyposażone Studio Urody oferujące zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało, dłonie, stopy i włosy. Warto skorzystać zwłaszcza z autorskich zabiegów wykonywanych na bazie Balneokosmetyków, kosmetyków powstałych na bazie wody siarczkowej czerpanej ze źródła „Malina”. W Hotelu znajduje się także strefa Wellness, w skład której wchodzą: basen z systemem hydromasaży, strefa saun, pokój relaksacyjny oraz jakuzzi. Dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek przewidziano liczne atrakcje między innymi: korty tenisowe, rowery, nordic walking, minigolf, gimnastyka odchudzająca, aerobik, yoga, pilates, aqua aerobik i wiele innych. Ponadto w hotelu znajduje się kręgielnia czy stół bilardowy.

Pobyt w Malinowym Zdroju to propozycja dla każdego kto w równym stopniu ceni sobie spokój i odpoczynek oraz poprawę własnego zdrowia.


Szczegółowe informacje:

http://www.malinowehotele.pl/malinowyzdroj/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon