czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 21.03.2016 16:18
Warszawianka**** czyli wspaniały wypoczynek nad Zalewem Zegrzyńskim

Zaledwie 40 km od centrum Warszawy, nad Zalewem Zegrzyńskim, w otoczeniu bujnych lasów mieści się Warszawianka będąca połączeniem centrum kongresowego i przyjaznego rodzinie hotelu. Doskonała lokalizacja połączona z niezwykle bogatą ofertą dla dzieci oraz dorosłych sprawiają, iż weekend w hotelu Warszawianka to doskonała forma odpoczynku dla każdego.

Hotel posiada szereg atrakcji, wśród których na szczególna uwagę zasługuje bogato wyposażony Aqua Park. W jego skład wchodzi między innymi 20 – sto metrowy basen sportowy, dwa jacuzzi, łaźnia sucha i parowa Dla dzieci funkcjonuje basen rekreacyjny w kształcie wyspy, rwąca rzeka, wodospad i gejzery a także imponująca, 90-metrową zjeżdżalnia wyposażona w efekty multimedialne. Dla gości preferujących aktywny wypoczynek przeznaczone są zajęcia aqua zumby.

W hotelu Warszawianka znajduje się strefa SPA, w której na gości czekają liczne, bardzo zróżnicowane zabiegi, między innymi egzotyczne masaże wykonywane przez przybyłych z dalekiej Azji terapeutów. Strefa posiada także gabinety do hydroterapii, pielęgnacji twarzy i dłoni, jakuzzi dla par, strefę zabiegów ayurwedyjskich i inne. Pielęgnacja w podwarszawskim hotelu bazuje na doskonałej jakości kosmetykach opartych na naturalnych składnikach.

Osoby aktywne mają do dyspozycji kort do squasha, salę fitness a w strefie basenowej zajęcia z aqua zumby.

Hotel posiada bardzo bogatą ofertę dla najmłodszych gości, z myślą o których powstało Centrum Kreatywnej zabawy KIDDOS.


Szczegółowe informacje:

http://www.warszawianka.pl/pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon