czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 17.03.2016 11:46
SPA Nałęczów i piękne Termy pałacowe

Nałęczów to bardzo ciekawe, niewielkie miasto, znajdujące się w sąsiedztwie Puław, niecałe 150 kilometrów od Warszawy. Panuje tu bardzo specyficzny mikroklimat, sprzyjający leczeniu zwłaszcza dolegliwości i chorób serca. W drugiej połowie XIX wieku zostało tu założone Uzdrowisko Nałęczów, będące spółką użyteczności publicznej. W latach powojennych, w wyniku sytuacji polityczno –gospodarczej Polski, uzdrowisko przechodziło liczne procesy zmian strukturalno – własnościowych by obecnie być podmiotem prywatnym.

By poszerzyć bazę klientów postanowiono tu otworzyć się na osoby o innych dolegliwościach niż problemy kardiologiczne i zwiększyć zakres usług leczniczych i regeneracyjnych. Od 2005 roku działa tu SPA Nałęczów mający w swej ofercie kompleks basenowy, doskonale wyposażoną strefę SPA a także salony kosmetyczne i fryzjerskie.

Jeśli chodzi o bazę noclegową to w ramach nałęczowskiego kompleksu rekomendujemy Termy Pałacowe. Znajdujący się w otoczeniu malowniczego Parku zdrojowego obiekt oferuje swoim gościom doskonale wyposażone pokoje i apartamenty (także w kategorii VIP).

Na nałęczowskich gości czekają doskonale przygotowane pakiety pobytowe obejmujące nocleg w Termach, doskonałe posiłki w tutejszej restauracji a także korzystanie z kompleksu basenowego, bogatą gamę zabiegów odnowy biologicznej (z zakresu hydroterapii, zabiegów elektrycznych i cieplnych) oraz liczne zabiegi kosmetyczne.

Nałęczów to także doskonałe miejsce do spacerów po pięknie zaaranżowanym i zadbanym Parku Zdrojowym, wśród kwiatów, drzew i krzewów, w ciszy i spokoju.

Szczegółowe informacje:
http://www.spanaleczow.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon