czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:50
Kameralne SPA w zabytkowym dworku - Pałac Piorunów***

Znajdujący się w niedalekim sąsiedztwie Łodzi Pałac w Piorunowie to piękny, historyczny budynek, w którym mieści się klimatyczny hotel wyposażony w komfortowe pokoje, świetną restaurację i doskonałą, kameralną strefę SPA & Wellness.

Odrestaurowany dworek jest miejscem niezwykle urokliwym gdzie czas płynie powoli a najważniejszy jest relaks i odpoczynek. Pokoje hotelowe są elegancko i klasycznie wyposażone, każdy z nich cechuje unikalność, gdyż nie ma dwóch takich samych pokoi. W Hotelu znajduje się także pięć przestrzennych apartamentów, wyposażonych w piękne, antyczne meble i unikalne, zabytkowe ozdobniki, przez co mają niesamowity styl i klimat.

Pałac Piorunów oferuje swoim gościom eleganckie Centrum Spa, w którym czeka na nich basen kryty, jakuzzi, strefa saun oraz gabinet SPA. Hotel ma w swej ofercie liczne zabiegi na twarz i ciało a także masaże klasyczne. Pałac Piorunów posiada dla swych gości liczne pakiety (dla pań, panów oraz par) w zależności od długości pobytu i preferowanych zabiegów i ich intensywności.

Bardzo atrakcyjny teren wokół hotelu sprzyja natomiast spacerom i aktywności na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości są tu korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, rowery i basen zewnętrzny. Niesamowita aura Pałacu w Piorunowie, wielka estetyka wnętrz, świetna oferta i dbałość o każdy detal sprawiają iż weekend tu jest doskonałym czasem i wspaniałym odpoczynkiem dla każdego.

Szczegółowe informacje:
http://www.palac-piorunow.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon