czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:47
Wymarzony relaks tylko dla Pań - Talaria Ladies SPA

W oddalonym niecałe 100 kilometrów od Warszawy (w kierunku lubelskim) Trojanowie znajduje się pierwszy w Polsce ekskluzywny hotel Wellnes & SPA stworzony wyłącznie z myślą o kobietach – Talaria Ladies.

Sercem Talarii jest odrestaurowany XIX- wieczny pałac z częścią hotelową, gastronomiczną oraz strefą SPA. Swoim gościom hotel oferuje 34 komfortowe i przestronne pokoje, których wnętrza zainspirowane są sylwetkami i osiągnięciami znanych kobiet. Pokoje, w których klasyka łączy się z nowoczesnością wyposażone są z myślą o kobiecych potrzebach stąd duże lustra, przestronne szafy, specjalne półki na kosmetyki oraz ekskluzywne produkty do pielęgnacji. W hotelu znajdują się dwie pałacowe restauracje, bar, biblioteka, herbaciarnia, oraz pełniąca rolę sali konferencyjno – eventowej oranżeria.

Strefa My Spa w Hotelu Talaria Ladies składa się z ośmiu gabinetów, gdzie każda z Pań może skorzystać z licznych masaży i zabiegów: upiększających, regenerujących czy relaksacyjnych. Co warte podkreślenia terapeutami w My Spa są tylko i wyłącznie kobiety, co daje temu miejscu absolutnie unikalny charakter. Strefa Wellness, wyposażona jest między innymi w basen (z podwodną muzyką i przeciwprądem), jakuzzi, zespoły saun i łaźni, a także domek ziołowy i strefę relaksu. Na osoby aktywne czeka wyposażona w bieżnię, steper i rowerek strefa cardio, prowadzone są także zajęcia z aqua aerobiku czy jogi. Ponadto na terenie kompleksu hotelowego znajduje się pięciokilometrowa trasa przeznaczona do biegania lub Nordic Walking.

Talaria Ladies SPA to doskonałe miejsce na weekendowy relaks w damskim gronie!

Szczegółowe informacje:
http://www.talaria.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon