czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:36
Fabryka Wełny**** - SPA w industrialnym klimacie

Dzięki dogodnemu połączeniu drogowemu już w niecałe dwie godziny dostaniemy się z Warszawy do podłódzkich Pabianic gdzie znajduje się Fabryka Wełny Hotel & SPA. Jak wskazuje nazwa hotel mieści się w zrewitalizowanym budynku XIX wiecznej fabryki, co nadaje miejscu absolutnie niesamowity klimat.

Na uwagę zasługuje doskonałe połączenie industrialnego budynku, jego ceglanych ścian i nowoczesnego, funkcjonalnego wnętrza. Doskonale wyposażony hotel posiada liczne atrakcje, wśród których na uwagę zasługuje największy w Pabianicach klub fitness, oferujący między innymi trening z trenerem personalnym czy zajęcia grupowe. Hotel posiada także kręgielnię, korty do squasha a na ostatnim jego piętrze mieści Strefa Relaksu, w skład której wchodzą: basen, jakuzzi oraz łaźnia parowa i sauna sucha.

W ramach Hotelu Fabryka Wełny funkcjonuje Tkalnia SPA & Wellness gdzie oferowane są liczne zabiegi na twarz i całe ciało oraz wiele typów masaży. Ponadto swym gościom Tkalnia oferuje także manicure, pedicure, depilację oraz makijaż. Na terenie Hotelu znajduje się także salon fryzjerski dla Pań i Panów.


Znajdujący się w samym centrum Pabianic hotel oddalony jest zaledwie 150 metrów od muzeum tego przemysłowego miasta. Właśnie postindustrialna aura sprawia, iż jest to miejsce absolutnie niepodrabialne.


Szczegółowe informacje:
http://www.fabrykawelny.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon