czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:33
Absolutnie holistyczny weekend w Manor House****

W oddalonych o 130 kilometrów od Warszawy Chlewiskach (pod Szydłowcem) znajduje się imponujący kompleks pałacowo – parkowy Manor House, gdzie doskonały standard, spokojna okolica i wspaniała oferta SPA gwarantuje gościom niezapomniane doznania dla ciała i ducha.

W ramach kompleksu funkcjonuje pięciogwiazdkowy hotel mieszczący się w XV – wiecznym Pałacu Odrowążów, wyremontowany po pożarze w 2012 roku. Pałac należy do jednych z najstarszych ziemiańskich rezydencji w Polsce i zachwyca doskonałym połączeniem wytwornej elegancji i funkcjonalnej nowoczesności. Oprócz tego w ramach zespołu pałacowo – parkowego funkcjonuje utrzymana w stylu angielskim, wyposażona w antyczne, stylowe meble XIX wieczna Stajnia Patera, w ramach której oprócz eleganckich pokoi mieszczą się: restauracja, sala fitness, sala bilardowa, sala relaksacyjna i sale bankietowe. W bezpośrednim sąsiedztwie stajni znajduje się jedna z największych atrakcji kompleksu w Chlewiskach – Termy Zamkowe. To właśnie tam znajduje się hotelowa strefa SPA & Wellness a w niej doskonale wyposażone gabinety odnowy, łaźnie rzymskie a także bezchlorowy basen z zewnętrznym tarasem.

W kompleksie parkowym w Chlewiskach panuje holistyczne podejście do życia oraz do człowieka, które zakłada harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Objawia się tu ono wszech panującym spokojem i ciszą, nastrojową, relaksacyjną muzyką czy specjalnymi miejscami medytacji. W tym celu propagowania tej idei powołano do życia Akademię Holistyczną Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”, której celem jest zastąpienie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych czy botoksu naturalnymi metodami i terapiami. Holistyczne zabiegi takie jak kąpiele żywiczne czy specjalne masaże twarzy doskonale regenerują i odmładzają a także świetnie wpływają na samopoczucie i nastrój pacjentów. Osoby szukające kontaktu z naturą mają do dyspozycji wspaniały, dziesięciohektarowy park, bogaty w drzewa, krzewy i kwiaty, doskonałe miejsce do spacerów i rozmyślań.

Kompleks Manor House to doskonałe miejsce na weekend dla każdego spragnionego relaksu, spokoju i kontaktu z naturą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących sobie harmonię tego miejsca, obiekt przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej dwunastego roku życia.

Szczegółowe informacje:
https://www.manorhouse.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon