czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:27
Relaks w krainie żubra - Hotel Żubrówka****

Kojarzony przede wszystkim z żubrem Białowieski Park Narodowy stanowi całoroczną atrakcję dla turystów w każdym wieku. Powietrze jest tu doskonale czyste, na aktywnych czekają leśne trasy na piesze bądź rowerowe wyprawy, zimą można pojeździć na nartach biegowych, istnieje także możliwość przejazdu kolejką wąskotorową przez dzikie tereny leśne. Ciekawostką jest bezwizowa przeprawa do białoruskiej części puszczy gdzie zimą na turystów czeka Dziadek Mróz a cały rok lokalne atrakcje i specjały.

Siedziba Białowieskiego Parku Narodowego mieści się w niewielkiej, niezwykle przyjaznej miejscowości Białowieża. Właśnie tu znajduje się elegancki i bardzo klimatyczny Hotel Żubrówka. Wyposażony w 110 luksusowych pokoi i apartamentów hotel wyróżnia się doskonałą, regionalną kuchnią, wspaniałą częścią basenową i bardzo nowoczesnym centrum SPA. Otoczony malowniczą puszczą Hotel pozwala swym gościom skutecznie się wyciszyć i odprężyć zapominając o codziennych troskach.

W tym celu warto skorzystać z doskonale wyposażonego hotelowego Centrum SPA. W jego skład wchodzi osiem gabinetów, oferujących liczne formy masażu, zabiegi na twarz i ciało, manicure i pedicure oraz hydroterapię. W centrum mieści się także grota solna, w której pobyt ma doskonały wpływ na nasze zdrowie i pomaga znacznie uodpornić organizm. Na przebywające w hotelu pary czeka specjalnie wyposażony pokój z dwoma łożami zabiegowymi. Po serii zabiegów i masaży warto odwiedzić hotelową część basenową by kontynuować relaks na najwyższym poziomie. Na gości czeka tu basen rekreacyjny, hydromasaże, strefa saun oraz jakuzzi.

Weekend w Białowieży, w Hotelu Żubrówka to moc atrakcji, wspaniałe wspomnienia a przede wszystkim doskonała regeneracja i odpoczynek dla każdego.


Szczegółowe informacje:

http://www.hotel-zubrowka.pl


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon