czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.04.2016 19:30
O NAS O PORTALU

Portal zwarszawy-naweekend.pl jest wynikiem realizacji marzenia, które czekało na przybranie realnego kształtu wiele lat. Od zawsze brakowało czasu, odwagi i bezpieczeństwa finansowego by wcielić je w życie. Kilka miesięcy temu ten stan rzeczy wreszcie się zmienił. Nadszedł czas, by rzucić pseudo korporacyjne życie i zacząć nowy rozdział. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie Piotra i Raya, którzy włożyli wraz ze mną wiele pracy w to jak wygląda portal w dzisiejszej odsłonie.


Za nami kilka miesięcy wytężonej pracy. A głowa wciąż pełna pomysłów. Chcemy dalej rozwijać zwarszawy-naweekend.pl i stworzyć nowe pokrewne z nim portale. Mamy świadomość, że wiele jest jeszcze rzeczy na portalu, które należy poprawić, dlatego z pokorą przyjmiemy każdą życzliwą uwagę.


Podjęliśmy kilka niestandardowych decyzji, zarówno jeżeli chodzi o samą domenę jak i konstrukcję portalu. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli się z Państwem podzielić pierwszymi wnioskami.


Nie byłoby portalu, gdyby nie partnerzy i życzliwi nam ludzie, którzy nas wspierali i wierzę, że nadal będą wspierać w naszej internetowej przygodzie. Podróże po Polsce postawiły nam na drodze wielu autentycznych lokalnych pasjonatów- liderów, o nich także będziemy pisać na portalu.

Jesteśmy przekonani, iż przed krajową turystyką złote czasy, będziemy aktywnie ją wspierać i z bliska obserwować sukcesy naszych partnerów.


Redakcja zwarszawy-naweekend.pl

REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon