czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:25
Cisza i spokój tuż pod Warszawą - Holiday Inn Józefów****

By spędzić niezapomniany weekend „za miastem”, cieszyć się spokojem, być blisko natury a jednocześnie doznać odnowy i regeneracji w strefie basenowej i skorzystać z zabiegów oferowanych w klinice SPA, wystarczy udać się pięć kilometrów od granic Warszawy, do Józefowa. W znajdującym się w pięknym, leśnym otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego kompleksie hotelowym Holiday Inn na gości czekają liczne atrakcje i prawdziwy relaks.

Holiday Inn Józefów posiada bogatą ofertę zwłaszcza dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Goście hotelu oprócz rowerowych czy pieszych wycieczek po lesie mogą pograć w tenisa, golfa oraz mini golfa a także odwiedzić siłownię. Wielką atrakcją kompleksu w Józefowie jest jeden z największych na Mazowszu parków linowych, posiadający sześć tras o łącznej długości ponad 1200 metrów. Park podzielony jest ze względu na stopień trudności i stanowi znakomitą rozrywkę zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Po aktywnym dniu na hotelowych gości czeka relaks w strefie basenów (hotelowy basen z panoramicznym widokiem na las, jakuzzi, pokój wypoczynkowy, sauny i łaźnie) oraz masaże i zabiegi w eleganckim Centrum SPA. Doskonale wyposażona hotelowa klinika SPA oferuje swoim gościom wiele rodzajów zabiegów regeneracyjnych i pielęgnacyjnych oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Specjalna oferta przewidziana jest dla kobiet w ciąży oraz młodych mam, a także dla każdego gościa mającego szczególne potrzeby i oczekiwania w walce o piękny wygląd i zdrową skórę.

Niewiele jest miejsc w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, gdzie podczas weekendu tak skutecznie uda nam się zapomnieć o codziennej rutynie, skutecznie się zregenerować i naprawdę odpocząć.


Szczegółowe informacje:

http://www.holiday.aquila.pl


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon