czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:22
Wspaniałe SPA, wyborne piwo w Pałacu Żelechów****

Znajdujący się 90 kilometrów od Warszawy Pałac Żelechów to ekskluzywny, stylowy hotel, doskonałe SPA, wykwintna restauracja oraz własna warzelnia piwa. Powstały w XVIII wieku pałac otoczony jest ośmiohektarowym, wzorowanym na styl angielski parkiem, bogato porośniętym drzewami i krzewami. Na terenie parku znajdują się dwa obficie zarybione stawy, można tu spotkać wiele ciekawych gatunków ptaków, a także zwierzęta takie jak kuny, jeże czy ryjówki. Pałac Żelechów to połączenie romantycznego, zabytkowego klimatu z wspaniałym, nowoczesnym wyposażeniem. Klasycystyczne pokoje i apartamenty hotelowe są doskonale zaaranżowane, różnią się także od siebie wystrojem, dzięki czemu każdy z nich ma unikalny charakter.

Ekskluzywna strefa SPA & Wellness, wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne oferuje szereg innowacyjnych i autorskich zabiegów, w tym niezwykłe oryginalne zabiegi piwne. W skład strefy SPA wchodzi 13 ekskluzywnych gabinetów do masażu, doskonale wyposażony Apartament SPA dla Dwojga, a także gabinety do pielęgnacji stóp i pokoje relaksacyjne. W Pałacu Żelechów na gości czeka bogata strefa saun i łaźni oraz strefa basenowa z basenem rekreacyjnym czy solankowym basenem zewnętrznym.

Pałac Żelechów, oprócz doskonałej kuchni, posiada unikalną atrakcję w postaci własnego browaru. Warzone w pałacowych podziemiach piwo cieszy się uznaniem koneserów i olbrzymią popularnością wśród hotelowych gości. Pałac Żelechów organizuje festiwale piwne, podczas których przy dobrej muzyce można delektować się złocistym trunkiem i oryginalnymi mazowieckimi potrawami.

Weekend w Pałacu Żelechów to gwarancja najwyższej jakości regeneracja i zabiegi w ekskluzywnej strefie SPA & Wellness.

Szczegółowe informacje:
http://www.palaczelechow.eu/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon