czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:19
Dotyk greckiej boginii - Afrodyta Business & SPA****

W znajdujących się 40 kilometrów od Warszawy Radziejowicach, w spokojnym, leśnym otoczeniu znajduje się Hotel Afrodyta Business & SPA. Doskonała lokalizacja oraz ciągły rozwój hotelu sprawiają, iż jest to doskonały wybór na weekendowy odpoczynek po ciężkim tygodniu.

Leśna okolica
umożliwia aktywność na świeżym powietrzu – piesze spacery, uprawianie nordic walking czy wycieczki rowerowe a kompleks SPA pozwoli gościom na relaks dla ciała i ducha. Strefa SPA and Wellness mieści się na dwóch poziomach i zajmuje łączną powierzchnię 700 metrów kwadratowych. Część basenowa, Aqua SPA składa się między innymi z basenu (z biczami wodnymi, gejzerem oraz przeciwprądem), zespołu saun i łaźni, a także jakuzzi i gorących siedzisk.

Główna część SPA to 15 gabinetów do masażu i zabiegów, wyposażony w prywatną saunę gabinet dla dwojga, grota solna a także strefa fitness. Hotel Afrodyta szczyci się doskonałym wyposażeniem gabinetów zabiegowo – relaksujących a także kreatywnym podejściem do masaży i terapii, indywidualnie dopasowywanych do potrzeb swych gości. W niedalekim otoczeniu hotelu znajdują się liczne atrakcje, wśród których na uwagę zasługują termy w Mszczonowie oraz coraz popularniejszy turystycznie, industrialny Żyrardów. Ponadto hotel organizuje swym gościom spływy kajakowe rzeką Rawką.


Szczegółowe informacje:

http://www.afrodytaspa.pl


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon