czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:13
Luksus, relaks, wino - Głęboczek Vine & SPA****

Chcąc zaznać luksusu we wspaniałej scenerii oraz poczuć magię SPA na najwyższym poziomie warto wybrać się na Pojezierze Brodnickie gdzie znajduje się Głęboczek Vine Resort & Spa. Ten imponujący ośrodek otoczony piękną, malowniczą winnicą cieszy się opinią jednego z najlepszych SPA w Polsce.

Jako iż wino jest motywem przewodnim w Głęboczku, kompleks oferuje swoim gościom unikalne zabiegi bazujące na winie i krzewach winnych. W swej ofercie Głęboczek ma także specjalny program dla gości „Weekendowa Akademia Wina”, będący fascynującym połączeniem degustacji wina, ciekawych wykładów o tym trunku oraz serii wspaniałych zabiegów SPA. Vine Spa w Głęboczku jako jedyne tego typu miejsce w Polsce swą ofertę pielęgnacji ciała całkowicie oparł na winoterapii. Kosmetyki używane do wykonywania zabiegów bazują tu na znanych wszystkim szczepach winnych takich, takich jak Chiraz czy Merlot, a zabiegi cieszące się olbrzymią popularnością to kąpiele winne, peeling z pestek winogron oraz okłady z winogronowych masek.

Strefa SPA w Głęboczku to ponadto piękny basen oraz Strefa Łaźni Brodnickich – inspirowanych klimatem pojezierza brodnickiego saun i łaźni, idealne miejsce do odpoczynku i regeneracji. W Strefie Łaźni Brodnickich na gości czekają: sauna aromaterapeutyczna, łaźnia kwiatowa, łaźnia winna czy łaźnia torfowo – błotna, w a w nich liczne zabiegi oczyszczające i rozgrzewające, mające doskonały wpływ na zdrowie i samopoczucie gości.

Spa w Głęboczku ma w swej ofercie także innowacyjną Alfasferę czyli unikalną strefę przeznaczoną do zabiegów relaksacyjnych Głównym jej elementem jest specjalna kołyska, działająca na człowieka wieloma płaszczyznami i wprowadzająca w stan medytacyjnego relaksu. Poprzez muzykę, wibrację, ciepło, kolor i lekkie bujanie pomaga nie tylko się niesamowicie odprężyć ale także znacznie poprawia kreatywność, wzmacnia wyobraźnię i twórcze myślenie.

Głęboczek Vine Resort & Spa ma dla swych gości liczne pakiety pobytowe uwzględniające zarówno wspaniałą winną i kulinarną podróż jak i doskonały relaks i odnowę ciała i ducha. Osoby aktywne czeka tu również mnóstwo atrakcji, gdyż Pojezierze Brodnickie to doskonałe miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych, uprawiania nordic walking czy narciarstwa biegowego zimą. Turyści znajdą tu świeże powietrze, piękne widoki i ponad 100 jezior.

Doskonały standard, świetna kuchnia, wyjątkowe wino i niesamowite Spa - Głęboczek Vine Resort & Spa to miejsce naprawdę wyjątkowe!

Szczegółowe informacje:
http://www.gleboczek.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon