czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:11
Aktywny relaks na Mazurach - Hotel Anders**** Stare Jabłonki

W turystycznej, mazurskiej miejscowości Stare Jabłonki, w otoczeniu lasów, nad brzegiem jeziora Szeląg Mały, znajduje się elegancki, czterogwiazdkowy hotel Anders. Znany ze wspaniałej kuchni, pięknego otoczenia i doskonałej strefy SPA, hotel jest propozycją odpoczynku dla każdego ceniącego sobie komfort i wysoki standard. Malownicza mazurska okolica, krystalicznie świeże powietrze i moc atrakcji wokół sprawiają, iż Stare Jabłonki to miejsce do którego zawsze chce się powrócić. Hotel Anders posiada bardzo dobrze wyposażoną strefę Spa & Wellness, w której motywem przewodnim są jabłka. Właśnie na bazie tego najpopularniejszego w Polsce owocu dokonuje się tu licznych zabiegów regeneracyjnych, oczyszczających i upiększających. Oprócz jabłek do szerokiej gamy zabiegów na twarz i całe ciało wykorzystywane są wyselekcjonowane zioła i ich naturalne wartości. Mająca bogatą i bardzo atrakcyjna ofertę Spa Hotelu Anders cieszy się dużą popularnością w całej Polsce i może się pochwalić wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Kompleks w Starych Jabłonkach ma w swej ofercie liczne atrakcje zarówno dla zwolenników aktywnego wypoczynku jak i dla tych ceniących sobie ciszę i spokój. Na gości czekają tu spływy kajakowe, kąpiele w jeziorze, korty tenisowe, boiska do siatkówki i piłki nożnej oraz park linowy. Ponadto w hotelu znajdują się tory do kręgli, stoły do gry w ping ponga, stół bilardowy, czy kort do squasha. W swej ofercie Hotel Anders ma także basen, wannę z hydromasażem oraz strefę saun. Piękna okolica sprzyja z kolei wycieczkom pieszym i rowerowym, jest także idealna dla miłośników nordic walking.

Jako iż Hotel Znajduje się w rejonie zielonych płuc polski a jego klimat zdecydowanie promuje aktywny i odpowiedni tryb życia, także hotelowa restauracja oparta jest na zdrowych, naturalnych potrawach. W hotelowym menu królują ryby z pobliskich jezior i doskonałe, mazurskie warzywa i owoce.

Czas spędzony w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach to doskonały odpoczynek, mnóstwo aktywności i świetne, zdrowe jedzenie!


Szczegółowe informacje:

http://www.hotelanders.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon