czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 22:00
Spa nad wodą i wspaniały park rekreacji - Hotel Duo**** i Zoom natury

W Janowie Lubelskim, w pięknej okolicy nad Zalewem Janowskim, w sąsiedztwie rozległych terenów leśnych znajduje się elegancki, czterogwiazdkowy Hotel Duo Spa. Kompleks leśny - lasy janowskie bogaty jest we wspaniałe ścieżki i trasy idealne do pieszych i rowerowych wycieczek, zalew natomiast doskonale służy miłośnikom pływania i sportów wodnych. Miejscem gdzie można się zrelaksować i zregenerować po intensywnym, aktywnym dniu jest hotelowa strefa Spa & Wellness. Basen z przeciwfalą, jakuzzi, zespół saun i łaźni a przede wszystkim liczne zabiegi i masaże - to wszystko ma swym gościom do zaoferowania jeden z najlepszych hoteli Spa województwa lubelskiego. Na hotelowych gości czeka także szereg ciekawych atrakcji na zewnątrz budynku, wśród nich korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, czy wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego. Hotel oferuje również swoim gościom możliwość jazdy konnej.

W bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Duo Spa, nad zalewem, znajduje się Zoom Natury – nowoczesny park rekreacji. Mający powierzchnię ponad 10 ha Zoom Natury to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek i mnóstwo wrażeń dla każdego.

Wśród licznych atrakcji czekających na gości Zoomu Natury na uwagę zasługuję:

- Park Linowy – doskonale zabezpieczony, posiadający wiele tras o zróżnicowanym poziomie trudności w tym najłatwiejsza trasa dla najmłodszych

- Plac Energii – wyposażony w ekspozytory maszyn służących wytwarzaniu energii

- Wieża Mocy – pełniąca zarówno funkcję tarasu widokowego jak i gwarantująca niezapomniane atrakcje miłośnikom aktywnego wypoczynku: skok pionowy z progresywnym systemem hamowania, 200-stu metrowy zjazd linowy nad Zalewem Janowskim, i inne ekstremalne rozrywki

By miło i aktywnie spędzić czas, jednocześnie odprężyć się i zregenerować warto udać się do Janowa Lubelskiego. Hotel Duo Spa i sąsiadujący z nim park rekreacji Zoom Natury to miejsca absolutnie wyjątkowe.

Szczegółowe informacje:

http://www.duojanow.pl/REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon