czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: mazury
Data publikacji: 08.04.2016 21:05
Kiedy polecimy na Mazury? dlaczego LOT woli Połągę i Koszyce ?
Jedno z najciekawszych nowo otwartych lotnisk, port lotniczy Szymany/Mazury, wciąż nie może doczekać się lotniczego połączenia z Warszawą. W czym lepsza jest Połąga, o której nawet większość osób nie wie w jakim kraju i gdzie konkretnie się znajduje? Co ciekawe, sam LOT w komunikacji marketingowej wykorzystuje nazwę Połąga/ Kłajpeda, rzecz dość niezwykła dla przewoźników sieciowych. Nie zna życia ten kto nie stał w weekendowych korkach w kierunku Legionowa, Serocka czy Pułtuska, kto nie ścigał się z tirami w okolicach Ostrołęki i Łomży.

Warto sięgnąć do przeszłości i zbadać analogie i to, jakie obłożenie miały rejsy do Chorwacji oferowane niegdyś przez linie Sky Europe a później przez Eurolot. Tajemnicą poliszynela jest fakt, iż w dużej części były one zapełnione żeglarzami, którzy wybierali się do bazy w Splicie i innych chorwackich portów. Wygląda jednak na to, iż łatwiej dodać kolejny przynoszący kolosalne straty rejs do Poznania, niż pomyśleć o nowej jakości i sięgnąć po bogatą klientelę.

Doskonałym testem byłoby zaproponowanie trzech, czterech weekendowych rotacji w ścisłym sezonie lato. Samoloty mogłyby latać wieczorem w piątek i nocować na Mazurach, po czym wystartować w sobotę rano w drogę powrotną do Warszawy. W niedziele zaś, z dużą dozą pewności można założyć, iż wykonalne byłyby nawet dwie popołudniowe rotacje, jedna około 16h i druga wieczorem, tak by zdążyć przed zamknięciem lotniska w Warszawie. Takie ustawienie godzin rejsów dałoby perfekcyjny produkt turystyczny a jednocześnie pozwoliłoby mieszkańcom Mazur przylecieć do Warszawy na weekend. Umiejscowienie Okęcia umożliwiłoby też sięgnięcie po potencjalnego klienta aż z okolic Łodzi na zachodzie i Kielc na południu.

Jest może jednak nadzieja, jak ćwierkają wróbelki, w sprawę zaangażowała się była członek zarządu LOT, obecnie współpracująca z portem Szymany. Może z tej mąki będzie chleb, na pewno byłoby to z korzyścią dla polskiej turystyki. Na rejsach do Połągi i Koszyc dodatkowo oferowanych w takich a nie innych godzinach, polska branża turystyczna w żaden sposób nie skorzysta. Wyniki sprzedaży tych nowych połączeń muszą być jednak mało satysfakcjonujące, skoro w periodycznej wyprzedaży jaką jest szalona środa, ceny na Litwę zaczynają się od 319 PLN w dwie strony z datami wylotów niemal natychmiast .z warszawy na weekend

Czytaj
Data publikacji: 18.02.2017 11:46
Jachty bez patentu - w promocji first minute - Mazury kuszą

Ciekawa propozycja od małej rodzinnej firmy z Węgorzewa, jachty motorowe/ spacerowe bez konieczności posiadania patentu. Dzięki nim możemy cieszyć się pełną wolnością nawigowania po Mazurach.


Oferta kierowana jest głównie do rodzin, jest też doskonałą propozycją na romantyczny weekend we dwoje. Mniejsze jednostki jak jacht Galia doskonale nadają się na taką właśnie wyprawę.


Dla tych, którzy szukają alternatywnych propozycji na wiosenne weekendy, dodatkową motywacją będzie specjalna oferta first minute. W kwietniu i maju (poza długim weekendem) możemy uzyskać zniżkę aż do 40%.


Do naszej dyspozycji dostajemy w pełni wyposażone nowoczesne jednostki, zapewniające pełny komfort podróży. Ogrzewanie, lodówki i prysznic to w tym wypadku standard.


Naszą podróż zaczynamy w Węgorzewie, gdzie mieści się baza firmy. Przed rozpoczęciem przygody z jachtami konieczne jest przeszkolenie. Zwykle zajmuje ono do 2 godzin, pozwala na zapoznanie się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Wszystkie jachty posiadają ubezpieczenie OC i AC.


Trudno oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z ofertą przypominająca nowoczesne kampery, tyle że na wodzie. Moda na korzystanie z tego typu usług stale się rozszerza. Można zakładać, iż oferta firmy z Węgorzewa jest odpowiedzią na ten właśnie trend. Poprawiająca się sukcesywnie infrastruktura drogowa z pewnością spowoduje wydłużenie się sezonu i zwiększy popyt na weekendowe wypady z Warszawy na Mazury.


Oferowane jachty to także interesująca alternatywa dla noclegów stacjonarnych. Ceny rozpoczynające się poza sezonem od 120 zł są niezłą propozycją w kategorii jakość do ceny.


Oferta jachtów to nie jedyny turystyczny produkt oferowany przez firmę z Węgorzewa. Możemy też wybrać się na interesujące spływy kajakami mniejszymi rzekami jak Sapina i Węgorapa. Szczególnie ta pierwsza rzeka zapewni nam możliwość niezwykłych wizualnych wrażeń.


Dla osób, które zdecydują się na przyjazd późnym wieczorem ciekawą opcją może być też nocleg w niewielkim domku holenderskim. W ten sposób możemy nasze pływanie rozpocząć wcześnie rano w sobotę.


Promowana obecnie oferta first minute zapewnia nam do 40% zniżki na wynajem w kwietniu i maju. Wydaje się to wystarczającym wabikiem by rozważyć przetestowanie tej stosunkowo nowej na naszym rynku turystycznej usługi. Do zobaczenia w Węgorzewie.

Szczegóły oferty na nowej odsłonie strony http://wypozyczalnia.mazury.pl/ zapraszamy do jej odwiedzenia.
z warszawy na weekend

Czytaj
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon