czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 02.06.2020 16:31
Loty balonem w okolicach Warszawy - Młyn Gąsiorowo wraca do gry

Dobre wiadomości dla marzących o locie balonem, pandemia tym razem dała nam nowe możliwości. Ograniczenie lotów pasażerskich otworzyło nową szanse dla baloniarzy i to tych znajdujących się w bezpośrednich okolicach Warszawy.

Dawną pasje baloniarską reaktywują niezwykle aktywni właściciele Młynu Gąsiorowo, miejsce znane wcześniej głównie z doskonałej kuchni i folkloru wraca na balonową mapę Polski.

Już w najbliższy długi weekend zaplanowano bowiem Weekend z balonami w Młynie Gąsiorowo, zaczynamy 12 czerwca o 18 kończymy 14czerwca wieczorem. Zaplanowano szereg atrakcji główną będą naturalnie loty balonem. Organizatorzy przygotowali specjalną ofertę z noclegiem, cena wydaje się dość atrakcyjna zamyka się bowiem w 260 zl za osobę. Kontakt do organizatorów hotel: 695 263 104 , loty - 605 322 331 . Z pewnością przedłużające się ograniczenia w lotach samolotów jak i odwołania kolejnych balonowych imprez międzynarodowych pozwolą na większą aktywność balonową w Gąsiorowie, czekamy na kolejne wydarzenia. Balony to kolejny dobry powód by poznać to pozytywne miejsce na Mazowszu.

Balonowa impreza w Gąsiorowie to nie jedyna tego typu atrakcja czekająca na nas w najbliższych dniach, już bowiem 6-7 czerwca akcja z cyklu Poleć balonem nad Lublinem. Idealna szansa by odwiedzić Lublin, wpaść na kameralne pojezierze i pochodzić po Poleskim Parku Narodowym.

Także w najbliższy weekend w przepięknej scenerii Welskiego Parku Krajobrazowego odbędzie się weekend z balonami w Domach Konesera. Idealny pomysł na udany weekend, w kombinacji na przykład ze spływem kajakowym urokliwą rzeką Wel.

Kulminacją balonowych wydarzeń w najbliższych tygodniach ma być przelot nad Okęciem, planowany pierwotnie na końcówkę maja obecnie ma roboczą date wyznaczoną na 20 czerwca. Impreza ma nie mieć charakteru masowego, ale może być szczególną gratką dla fanów fotografii, balony w Warszawie to szczególnie rzadkie obiekty.

Nie zapominamy też o niezwykłych możliwościach jakie dają nam loty nad Biebrzańskim Parkiem Narodowym, w tym momencie bardziej niż kiedykolwiek potrzebna jest też pomoc lokalnej turystyce. Wiele użytecznych informacji odnośnie lotów i atrakcji w rejonie Biebrzy znajdziecie w naszym artykule traktującym o organizowanych tam lotach.

Podczas imprez w Gąsiorowie czy Warszawie będziemy mogli spotkać podlaskich baloniarzy i omówić z nimi szczegóły wyprawy na Podlasie.

Bardzo cieszy iż ten trudny czas daje też nowe możliwości, z pewnością ożywienie baloniarskich aktywności jest wielce pożądane i daje dodatkowy impuls lokalnej turystyce. Warto planować balonową wyprawę w okolicach Warszawy, teraz mamy więcej okazji niż wcześniej.REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon