czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 02.06.2020 16:30
6 czerwca wraca Park Rozrywki Julinek - lody gratis do oporu :)

Wreszcie po pandemiowej przerwie wracają parki rozrywki, nie mogło zabraknąć w tym gronie Julinka, który jak co roku przygotował dla nas nowości.

Mamy więc dalsze powiększenie parku linowego, ambicja utrzymania statusu najdłuższego parku linowego na Mazowszu zobowiązuje, od zawsze relacja ceny do do jakości trasy jest tu także wyjątkowo dobra. W tym roku do atrakcji dołącza też zupełnie nowa ścianka wspinaczkowa. Obydwie nowości(nowa trasa i ścianka) skierowane będą m.in do najmłodszych, będzie można z nich korzystać już od 4 roku życia.

W weekend otwarcia zaplanowano wielką paradę, z pokazami akrobatycznymi zwycięzców Mam Talent włącznie, jak zawsze w namiotach klownów czekają na najmłodszych konkursy - będzie można nauczyć się żonglowania i kręcenia talerzami.

Sporo zmian także w strefie gastronomicznej, nowe meksykańskie menu uzupełni ciesząca się wielkim zainteresowaniem ofertę pizzerni. Nowością mają być też rzemieślnicze lody Kosmos, one też mają być jednym z magnesów przyciągających na weekend otwarcia, organizatorzy zapowiadają iż każdy z dzieciaków będzie mógł ich smakować do woli - i to gratis.

Na terenie parku przygotowano też nowe stanowiska do samodzielnego grillowania, oferta dla osób które lubią samodzielnie pobawić się przy grillu. Taka formuła spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem m.in w Farmie Iluzji - tworzy pozytywne wrażenie iż Park nie nastawia się li tylko na wyciśnięcie klienta, w długiej perspektywie wydaje się to bardzo dobry ruch.

Park zainwestował też w nową stronę internetową , szczególnie widoczna jest bliższa współpraca z Kampinoskim Parkiem Narodowym, znajdziemy więc na stronie propozycje wycieczek zarówno pieszych jak i rowerowych. Pamiętajmy iż na terenie parku znajduje się bardzo przyjemny odnowiony hotelik, mamy też miejsca do biwakowania i rozłożenia namiotu. Pozwala to na zorganizowanie weekendu z noclegiem, podczas którego połączymy zabawę w Parku Rozrywki z eksploracją KPN. Dla szukających prawdziwych smaczków ciekawą propozycją może być śledzenie kanału Odkrywcy Tajemnic - w jednym z odcinków znajdziemy spacer po opuszczonych wsiach Kampinosu.

Park Rozrywki Julinek to także wodny plac zabaw, oczekiwania co do rozwoju tej strefy były równie wielkie niestety tu także pandemia wyhamowała plany. Czekamy jednak cierpliwie, wielki wodny cyrkowy dmuchaniec czy sztuczne jezioro były by prawdziwą wisienką na torcie julinkowej oferty. I bez tego jednak w Lesznie nie brak atrakcji, można złapać cyrkowego bakcyla i związać się z tym miejscem na dłużej, kto wie.

Do zobaczenia na weekendzie otwarcia - 6 czerwca, pogoda podobno zamówiona, regularne temperatury powyżej 20 stopni mają się zacząć właśnie w ten weekend, wszystko gra na korzyść Julinka.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon