czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 17.10.2019 20:33
Weekend 19-20 października okolice Warszawy i dalej :)

Znowu pięknie -gwiazdą weekendu będzie spacer wśród czerwonych klonów, sporo atrakcji dla aktywnych bieg Morsów w Zielonce - Glinki , ostatni rejs w sezonie od Taxi Wisła, a może spacer z Polską Szkołą Surwiwalu. Ruszają największe turystyczne targi na PTAK Expo w Nadarzynie, a także Królewski Ogród Światła. W niedziele zaś 1 rocznica otwarcia Skansenu Wiślanego w Wiączyminie Polskim warto poznać to nie banalne miejsce.

1. Targi Turystyczne PTAK Expo Nadarzyn - tradycyjnie masa podróżników celebrytów ale też wspaniałe stoiska Indii, Sri Lanki , Malezji i wiele innych atrakcji czeka na nas od piątku do niedzieli.

2. Spacer po czerwonym dywanie Arboretum Rogów - w niedziele o 14 Arboretum zaprasza na spacer z przewodnikiem, nadszedł już czas na najbardziej ekscytujące wydarzenie sezonu w tym miejscu.

3. I Festiwal Biegowy z Morsami Zielonka i Wołomin - tym razem teren wokół Glinianek w Zielonce będzie areną zawodów biegowych, start w sobotę od 7.

4. Ostatni rejs w sezonie z Taxi Wisła - pogoda sprzyja, idealny powód by przepłynąć się tradycyjną łodzią w towarzystwie flisaków, Taxi Wisła zaprasza w sobotę o 12.

5. Spacer 5na5 rzeczy do lasu z Polską Szkołą Surwiwalu - nad Wisłę zapraszają też surwiwalowcy, spacer po dzikiej stronie wystartuje o 11, zbiórka na pętli Wyb Helski.

6. Otwarcie Królewskiego Ogrodu Światła- nadchodzi wyczekiwana przez fanów iluminacji chwila, w sobotę o 19 wystartuje bowiem

7. Wnętrza 4 ekstra wagonów Stacja Muzeum - w niedziele od 10 gratka dla fanów kolejnictwa, Stacja Muzeum po raz kolejny otworzy swoje nie dostępne na co dzień skarby.

8. Festwial Smaków edycja jesień - po raz kolejny możemy udać się w krainę Liwca w poszukiwaniu kulinarnych doznań, jesienna edycja tradycyjnie odbędzie się w Sokołowie.

9. 1 urodziny Skansenu Wiślanego w Wiączyminie - najmłodszy mazowiecki Skansen zaprasza na swoje urodziny. Piękna pogoda zachęci nas do poznania placówki kultywującej pamięć wiślanego osadnictwa. Będzie okazja spróbować lokalnych wyrobów m.in kultowych powideł olenderskich.

Aura zrobiła nam w październiku prawdziwy prezent warto z niego skorzystać planując kolejną wyprawę pod Warszawę a może nawet nieco dalej :)REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon