czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 19.12.2016 11:11
Agroturystyka Polana z własną winnicą i cudownym widokiem

Agroturystyka Polana to kolejne miejsce z gatunku niezwykłych, ledwie pół godziny drogi od Zamościa a możemy się cieszyć kwintesencją Roztocza.


Nawet najlepszy opis nie odda widoku rozpościerającego się z działki i samego tarasu domu gościnnego. Znajdujemy się bowiem na szczycie dość wysokiego wzniesienia, z którego rozpościera się przepiękny widok na Puszczę Solską.


Sama Agroturystyka to dwu kondygnacyjny przestronny dom, mogący pomieścić do 17 dorosłych osób. Preferowane są pobyty znających się rodzin, tak by z jak największym komfortem korzystać z przestrzeni wspólnych.


Najmłodsi znajdą tu wiele miejsc do zabawy. Zabytkowa huśtawka, plac zabaw a także boiska to nie wszystko czego mogą się spodziewać. Na miejscu można zamówić warsztaty edukacyjne, oferta jest dostosowywane do pogody i pory roku. Córka gospodarzy organizuje na zlecenie gry terenowe i aktywny sposób spędzania czasu. Jeżeli pogoda na to pozwoli możemy też liczyć na kulig.


Dla tych, którzy chcieliby odwiedzić atrakcje Roztocza, nie bez znaczenia będzie fakt bliskiej odległości od Zwierzyńca, Zagrody Guciów czy Roztoczańskiego Pstrąga. Przy dłuższych pobytach można też rozważyć jednodniowy wypad do Lwowa. Wycieczki zorganizowane ruszają z Zamościa w każdą sobotę.


Oddzielną skierowaną do dorosłych atrakcją jest zwiedzanie znajdującej się na stoku wzniesienia winnicy. Winnica Lipowiec to miejsce niezwykłe. Szczególnie osoba gospodarza i jego otwarte i życzliwe podejście do turystów są warte odnotowania. W ramach degustacji możemy tu spróbować wyśmienitych win czerwonych i białych, jest też Cydr i Grappa.


Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to oferta Agroturystyki Polana jeszcze się poprawi. Jest szansa, iż właśnie tutaj ruszy jedna z planowanych na Lubelszczyźnie wzorcowych cydrowni.


Zimową porą możemy też urozmaicić pobyt w Agroturystyce o wyprawę na stok narciarski w Jacni. W pobliskich lasach są dość dobre warunki dla uprawiania narciarstwa biegowego.


Jeżeli planujesz weeekendowy wypad na Roztocze czy do Zamościa to Agroturystyka Polana/Winnica Lipowiec jest miejscem, którego nie możesz ominąć.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
winnice winnicelubelskieREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon