czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 06.03.2016 8:34
Farma Iluzji - atrakcje przez caly rok

Farma Iluzji to niezwykły park edukacji i rozrywki, przeznaczony dla całej rodziny, znajdujący się niecałe 100 kilometrów od Warszawy. Wszyscy goście, niezależnie od wieku, znajdą tu dla siebie wiele niespodzianek i atrakcji. Na dzieci czeka olbrzymia dawka zabawy oraz nauki podanej w bardzo przyjaznej formie. Farma Iluzji pozwala przeżyć niesamowite przygody ze świata magii, poznać tajniki iluzji. Znajdują się tu tak niecodzienne, baśniowe atrakcje jak Latająca Chata Tajemnic, Labirynt Luster, Tunel Zapomnienia, Zakręcony Domek. Na gości czeka także robiące olbrzymie wrażenie Muzeum Iluzji. Wyobraźnia najmłodszych gości rozwija się tu z każdą minutą, a wspomnienia pozostają na lata.  Na terenie parku znajdziemy liczne miejsca do zabawy na świeżym powietrzu, do wypoczynku i piknikowania (udostępniane ogniska i grille). 

Warto dodać, że Farma Iluzji została wybrana Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Mazowieckiego w 2014 roku. Jest to pozycja absolutnie obowiązkowa dla każdej rodziny!

Nieopodal Farmy Iluzji (w odległości 15 kilometrów) znajduje się czynny w sezonie wiosenno- letnim, zajmujący powierzchnię 30 hektarów kompleks rekreacyjny Wyspa Wisła. Jest to propozycja dla osób, które chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku i pragną spędzić czas na łonie natury.

Na najmłodszych gości czekają m.in.:

- nowoczesny i ekologiczny plac zabaw,

- niedzielne seanse bajkowe,

- strefa malucha i zabawy z konkursami,

- miejsce do kąpieli oraz wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych.

W letnie weekendy Wyspa Wisła organizuje specjalne wydarzenia, bogate w różnorodne animacje dla rodzin.

Kontakt i szczegółowe informacje:
Farma Iluzji 
Wyspa Wisła


REKLAMASzukaj podobnych wg:
parkirozrywki najedendzieńREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon