czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 06.03.2016 8:34
Julinek - powrót cyrkowego świata

Nie ma w Polsce miejsca bardziej kojarzonego z cyrkiem i sztuką cyrkową niż znajdujący się niecałe 40 km od Warszawy Julinek. Po wojnie utworzono tu znaną w całej Europie bazę cyrkową, gdzie kształcili się artyści z całego świata. Obecnie park Rozrywki Julinek to idealne miejsce dla rodzin preferujących aktywny wypoczynek. Szereg atrakcji dla gości w każdym wieku sprawia, iż można tu spędzić zarówno jeden dzień, jak i cały weekend.

W skład Parku wchodzi Podniebny Cyrk, będący jednym z największych Parków Linowych w Polsce. Obejmuje on z blisko 120 przeszkód, tworzących łącznie 970 metrów tras. Park został zbudowany na naturalnym drzewostanie, a stopień trudności tras jest bardzo zróżnicowany. Najprostszy tor przeznaczony jest już dla dzieci w wieku 3 lat a najtrudniejszy, zawieszony na imponującej wysokości, to wyzwanie głównie dla starszej młodzieży i dorosłych. Pokonywanie przeszkód odbywa się w odpowiednim zabezpieczeniu, pod czujnym okiem instruktorów.

Inną atrakcją Parku Rozrywki w Julinku jest minigolf, otoczony rzecz jasna cyrkową aurą. Kraina Dmuchańców to świetna zabawa dla dzieci i młodzieży, mająca także doskonały wpływ ich na formę fizyczną i psychiczną.

Niezwykłą atrakcją Julinka są rajdy samochodami elektrycznymi po specjalnych torach wyścigowych, znajdujących się na terenie Parku, zaś Strefa Animacji oferuje najmłodszym gościom ćwiczenie umiejętności o cyrkowym charakterze (nauka chodzenia na szczudłach, nauka kręcenia talerzami), jak i  tych bardziej codziennych (gra w gumę, malowanie, wycinanki i szereg innych). W Julinku na gości czekają także boiska do piłki nożnej i siatkówki oraz plac zabaw.

Jako że Park Rozrywki w Julinku otoczony jest malowniczą Puszczą Kampinoską, nie zapomniano również o amatorach turystyki pieszej i rowerowej. Goście Parku mogą wypożyczyć rowery (dla dzieci i dorosłych), kijki do Nordic Walking, a w sezonie zimowym - narty biegowe, aby licznymi szlakami turystycznymi móc o każdej porze roku odkrywać uroki Kampinoskiego Parku Narodowego.

Park Rozrywki w Julinku posiada własną bazę noclegową oraz doskonałe zaplecze gastronomiczne, jest zatem idealnym miejscem na wyjazd z Warszawy i aktywny, rodzinny weekend!

Kontakt i szczegółowe informacje:REKLAMASzukaj podobnych wg:
najedendzień parkirozrywkiREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon