czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl

6 czerwca rusza Park Rozrywki Julinek - lody dla dzieci bez limitu :)


Data publikacji: 17.06.2016 16:15
Kajaki pod Warszawą - z noclegiem, ekonomicznie Liwiec/ Bug / Bzura / Pilica

Mamy propozycję dla tych, którzy chcieliby w pełni nacieszyć się weekendem na kajaku pod Warszawą nie płacąc za to przesadnych pieniędzy. Wybraliśmy dla Was kilka ciekawych miejsc na taki interesujący i niezbyt kosztowny weekend.


1. Liwiec - na nocleg możemy zaproponować dwie ciekawe agroturystki. Pierwsza z nich to Agroturystyka pod Lasem w Starej Wsi. Położona kilkaset metrów od rzeki Liwiec, oferuje 5 pokoi dla ok. 16 osób. Druga propozycja, idealna dla rodzin z dziećmi, to Agroturystyka Górki we wsi Górki Grubiaki. Dzieci znajdą tu prawdziwą wieś z całą gromadką zwierząt. Gospodyni piecze też smaczne sękacze. Prawdziwą perłą okolicy jest jednak Modrzewiowy Dwór w Paplinie, który już wkrótce otworzy się szerzej dla turystów. Pierwsze zapowiedzi mówią o bardzo atrakcyjnej ofercie. Zarządzający, z zawodu kucharz, jest gwarantem jakości oferty kulinarnej. Na spływy Liwcem tradycyjnie polecamy naszego partnera przystanliwiec.pl.2. Bzura - tutaj naszym faworytem jest Moto-Przystań. Choć warunki noclegowe są tu dość ograniczone, to rekompensuje to doskonała atmosfera i infrastruktura do zabaw dla dzieci. Nocować możemy w namiotach lub małych przyczepach kempingowych. Dla nieco bardziej wymagających, interesującą opcją może być jednodniowy spływ Bzurą i nocleg w Parku Rozrywki Julinek. Tym sposobem kolejny dzień weekendu można spędzić na zabawie w tym doskonałym dla dzieci miejscu. Julinek właśnie kończy remont jednego skrzydła budynku hotelowego, w rezultacie dostajemy niezły komfort w atrakcyjnej cenie.3. Bug- tutaj ciekawą opcją są położone nieco ponad 60 km od Warszawy gospodarstwa agroturystyczne. Są one zrzeszone w sieci ekoturystycznej między Bugiem a Narwią. Liderem jest tu obiekt "U Kaflika". Dla początkujących spływy Bugiem z/do Brańszczyka to doskonały pomysł na weekend. Dodatkowo stale poprawiająca się trasa S8 w niedalekiej przyszłości skróci jeszcze dystans z Warszawy. O spływy kajakowe możemy pytać w samym gospodarstwie "U Kaflika".4. Pilica - tutaj dla chętnych zwiedzenia Spały i tomaszowskiej Okrąglicy, ciekawą opcją będzie Agroturystyka Noclegi nad Pilicą Ponikła. Usytuowana jest nad samą rzeką i zapewnia dzieciom moc ciekawych atrakcji. Nieco wyższy standard oferuje nam obiekt Safari w Domaniewiecach. Z kolei bliżej Warszawy, w rejonie Białobrzegów znajdziemy ciekawą agroturystykę - ranczo "Biała Chata". Dwa pierwsze obiekty zorganizują również nasz weekendowy spływ Pilicą. Szczególnie polecany jest odcinek do Inowłodzu.


Sezon kajakowy w pełni, pora planować weekendowy spływ. My też już mamy swoje plany. Wkrótce pierwsze relacje z kajaków pod Warszawą. Serdecznie polecamy ten rodzaj aktywnego spędzenia czasu.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
kajaki kajakiokolicewarszawyREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon