czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 14:06
Romantyczny Weekend w Płocku i nocleg w hotelu Czardasz

Piękny, malowniczy i bardzo klimatyczny Płock jest doskonałą propozycją dla wszystkich par pragnących spędzić weekend w mieście ciekawym, stosunkowo mało znanym i do tego znajdującym się w relatywnie niedalekiej odległości od Warszawy. Historyczna stolica Mazowsza to miasto przede wszystkim pięknie położone, widok ze wzgórza na rozległą Wisłę robi naprawdę olbrzymie wrażenie.

Malowniczy Stary Rynek otoczony bardzo zadbanymi, XVIII i XIX – wiecznymi kamienicami, majestatyczny budynek ratusza, imponująca Bazylika Diecezjalna i liczne muzea gwarantują mnogość wrażeń podczas romantycznego, płockiego weekendu. Serwujące bardzo różnorodną kuchnię tutejsze restauracje i bardzo ciekawa baza hotelowa sprawiają, iż za naprawdę niewielkie pieniądze możemy tu spędzić wspaniały czas we dwoje.

Spośród licznych płockich hoteli podczas romantycznego weekendu warto skorzystać zwłaszcza z gościnności czterogwiazdkowego i wyposażonego w strefę SPA & Wellness Hotelu Czardasz, znajdującego się nieco na uboczu i dającego swoim gościom nacieszyć się ciszą i spokojem. Jednocześnie odległość od Starego Rynku pozwala wybrać się tam w niecałe 5 minut samochodem lub urządzając sobie miły spacer. Oprócz serwującej typowe polskie jedzenie hotelowej „Oberży pod strzechą” ciekawą propozycją na gastronomicznej mapie Płocka jest żydowska restauracja Estera oraz zlokalizowany przy Starym Rynku i cieszący się olbrzymią popularnością Browar Tumski.

Znajdujący się zaledwie nieco ponad 100 kilometrów od Warszawy Płock to doskonały wybór na weekend we dwoje, pełen romantycznych spacerów, ciekawych zabytków, pięknych widoków i smacznego jedzenia.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon