czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 31.03.2016 13:28
500 Kajaków Drohiczyn nad Bugiem, otwieramy sezon 2 maja
Właśnie ruszyły zapisy na spektakularny masowy spływ Bugiem z Drohiczyna, znany pod nazwą 500kajaków, w tym roku organizatorzy mają nadzieje na pobicie dotychczasowego rekordu uczestniczących który, wynosi 232 załogi, zapisów dokonujemy poprzez stronę organizatorów.

Spływ zaplanowano na 6-7 sierpnia. Możemy wybrać opcje zarówno jedno jak i dwu dniową, w zależności od tego jak bardzo jesteśmy zaprawieni w sztuce kajakarskiej. Wciąż trwają też prace nad zapewnieniem jak największej ilości atrakcji dla uczestników którzy, pojawią się w tym pięknym podlaskim mieście, ostateczny plan jest jednak w dużej mierze zależny od sponsorów i toczących się właśnie rozmów. O wszelkich pojawiających się nowościach będziemy informować na portalu zwarszawy-naweekend.pl.

W Drohiczynie podczas sezonu planowanych jest szereg innych mniejszych spływów, sezon zaczynamy 2 maja, kolejnym będzie czerwcowy spływ świętojański organizowany 19 czerwca. Zresztą znajdziemy w Drohiczynie również jedyne w Polsce muzeum kajakarstwa, dla fanów motocykli, gratką będzie zaś www.muzeum-motocykle.pl.

Jeżeli chodzi o inne związane z Bugiem atrakcje w Drohiczynie to warto rozważyć, uczestnictwo w tradycyjnym puszczaniu wianków tj nocy świętojańskiej, zwykle w ostatnich dniach czerwca. Szczegółowe informacje o wszystkich planowanych w tym pięknym podlaskim mieście atrakcjach na stronie ośrodka kultury.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
drohiczyn kajaki rodzinnekajaki podlasieREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon