czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 29.03.2016 11:38
Termy Uniejów - relaks z mocą atrakcji wokół

Dzięki coraz lepszym w naszym kraju połączeniom drogowym, już w niecałe 2 godziny możemy z Warszawy autostradą A2 dostać się do imponującego kompleksu basenów, gorących źródeł, łaźni, saun i licznych innych atrakcji, znajdujących się w Uniejowie.

Kompleks termalno–basenowy Uniejów składa się z następujących stref:

Strefa saun - basen lodowy, basen solankowy, sauna, łaźnie, komora śnieżna i inne

Strefa kąpielowa zewnętrzna - baseny pływackie i uzdrowiskowe dla dzieci i dorosłych, zjeżdżalnie, rwąca rzeka, wyspa z jacuzzi i inne

Strefa kąpielowa wewnętrzna - basen rekreacyjny dziecięcy, basen solankowo–uzdrowiskowy, tężnie solankowe.

Warto wiedzieć, że uniejowska solanka termalna znajduje zastosowanie w leczeniu licznych chorób, głównie reumatoidalnych, ortopedyczno-urazowych, nerwobólach, dyskopatiach, nerwicach.

Ze względu na bogactwo oferty, kompleks w Uniejowie to doskonałe miejsce na weekendowy relaks zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Spędzając tu weekend i korzystając z wodnych atrakcji warto wybrać się do oddalonego zaledwie o 15 minut drogi ZOO Safari w Borysewie/Poddębicach, oferującego swym gościom bliskość zwierzęcego świata. Innym ciekawym miejscem, zwłaszcza dla najmłodszych turystów, jest znajdująca się w pobliżu Uniejowa (35km) Dolina Skrzatów, czyli kraina zamieszkana przez przyjazne Krasnoludki. Na dzieci czekaja tam liczne atrakcje i zabawy w przyrodzie, w niezwykłym towarzystwie Skrzatów.

Kompleks w Uniejowie proponuje swoim gościom również nocleg (pokoje gościnne na terenie Term oraz pokoje w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich). W mieście Uniejów znajdują się także dwa hotele SPA, mające w swej ofercie szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych: Lawendowe Termy oraz Hotel Uniejów.

Termy Uniejów, kontakt oraz szczegółowe informacje:
termyuniejow.plREKLAMASzukaj podobnych wg:
najedendzieńREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon