czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 16.03.2016 10:50
Koleją Wąskotorową do krainy westernu

W sezonie letnim (od marca do października) w każdą niedzielę Piaseczyńsko– Grójecka Kolej Wąskotorowa oferuje swoim gościom nietypową, rodzinną rozrywkę nieopodal Warszawy. Wystarczy dojechać do Piaseczna (dokładnie do stacji Piaseczno Miasto Wąskotorowe przy ul. Sienkiewicza 14), skąd udamy się zabytkową koleją w trzydziestokilometrową podróż na trasie Piaseczno - Tarczyn - Piaseczno.

Trasa podróży przebiega przez niezwykle atrakcyjne, malownicze tereny, wśród ciekawej międzywojennej architektury. Odjazd kolejki punktualnie o godzinie 11, powrót po pięciu godzinach. Niecodzienną atrakcją jest postój i piknik w miejscowości Runów w
Miasteczku Westernowym Wild West City, gdzie na gości czeka ognisko i szereg niespodzianek.

Miasteczko Westernowe otwarte jest od maja do października i pozwala poczuć się gościom jak na prawdziwym dzikim zachodzie. Goście w każdym wieku mogą spróbować swoich sił w takich kowbojskich dyscyplinach jak rzut lassem, rzut podkową, piłowanie drzewa, prostowanie gwoździ, płukanie złota i wiele innych. Starsi goście mogą spróbować swoich sił na strzelnicy, strzelając z różnych rodzajów broni. Oprócz tego można pobawić się bardziej klasycznie, grając w piłkę czy ścigając się w workach. W Runowie na gości czeka catering oraz ognisko, na którym będą pieczone kiełbaski.

Warto wiedzieć iż Miasteczko Westernowe Wild West otwarte jest od maja do października.

Jeśli chodzi o przejazd koleją wąskotorową to organizatorzy zalecają wcześniejszą rezerwację, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, płatność w kasie tylko gotówką.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
najedendzień parkirozrywkiREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon