czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 13:37
Biały Pałac w Palczewie nad Pilicą

W znajdującym się nieopodal Warki Palczewie, w odległości kilometra od rzeki Pilicy, mieści się XIX–wieczny hotel Biały Pałac. Otoczony malowniczym parkiem i pięcioma stawami, oferuje swym gościom niezapomniany pobyt, wspaniałą kuchnię, zabiegi SPA i wiele innych atrakcji.

Piękna okolica pełna sadów owocowych oraz bliskie sąsiedztwo historycznego miasta nad rzeką sprawiają, iż romantyczny weekend w Białym Pałacu możemy połączyć z aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. W oddalonym o zaledwie 70 kilometrów od Warszawy hotelu znajduje się 15 pokoi noclegowych, a na gości czeka gabinet odnowy biologicznej z sauną i jacuzzi. Ponadto Biały Pałac ma w swej ofercie szereg zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i wyszczuplających oraz masaże relaksacyjne i lecznicze. Wielką atrakcją romantycznego weekendu w Palczewie są organizowane cyklicznie w hotelu kameralne koncerty muzyczne, a także warsztaty winne połączone z degustacja tego wspaniałego trunku.

Sąsiedztwo Warki oraz Pilicy gwarantuje gościom wiele poza hotelowych wrażeń. Historyczne miasto zaprasza do odwiedzenia licznych zabytków, spośród których najciekawszym wydaje się być Muzeum Pułaskiego, ulokowane w siedemnastowiecznym zespole pałacowym w Winiarach. Piękna okolica zaprasza na romantyczne spacery, a na aktywniejsze pary czekają wycieczki rowerowe lub spływy kajakowe Pilicą. Hotel Biały Pałac oferuje swoim gościom rowery oraz kijki do chodzenia Nordic Walking, a także zapewnia pomoc przy wypożyczeniu kajaków w jednej z licznych wareckich wypożyczalni.


Szczegółowe informacje:

palacpalczew.plREKLAMASzukaj podobnych wg:
nadwodęREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon